o nás

Apartmán se nachází v jednom z tzv. " TROJČAT" - tří apartmánových domů přímo proti sjezdovce MARTA II. Apartmán má vlastní parkovací stání bezprostředně u objektu. Dům je vybaven prostorným výtahem, lyžárnou s uzamykatelnými boxy. Apartmán je ve čtvrtém patře. Jeho maximální kapacita je 5 lůžek  K dispozici je koupelna  se sprchovým koutem, wc. Dále kuchyňka  vybavená nádobím, vařičem se sklokeramickou deskou, varnou konvicí,  mikrovlnou troubou, lednicí. TV,radio, WIFI- FREE. Vše viz. FOTOGALERIE

V apartmánu a ve společných prostorách apartmánového domu  se NEKOUŘÍ

Není možné ubytování s domácím zvířetem.

K dispozici je povlečení. Ručníky nejsou součástí vybavení. Doporučujeme přezůvky s sebou.

Ubytovat se lze od 14.00 hod, ukončení pobytu a předání uklizeného apartmánu  v 10.00 hod.

Po domluvě lze i jinak. 

V blízkosti apartmánu (do 200 m) je pekárna, obchod, půjčovna  a servis lyží, lyžařská škola,  prodejna sportovních potřeb, restaurace s možností celodenního stravování.

V zimě je v areálu MARTA II možno využít  snowpark a v okolí je široká nabídka upravovaných běžkařských tratí. Nově lze běžkovat i ve večerních hodinách  na osvětleném a upraveném okruhu v nedaleké obci Orlické Záhoří. Sedačková lanovka je v provozu i vlétě. Vyveze Vás  i s koloběžkou či terénní tříkolkou a vy se můžete při sjezdu kochat nádhernými výhledy. Po celý rok se lze projet po okolí na čtyřkolkách. V obci je Adventure park s golfovým a tenisovým hřištěm, pumptrack dráhou aj. V obci je  krásný lanový park a  kousek od lanového parku si můžete nalovit pstruhy, které Vám zde v krátkém čase usmaží. V mezičase můžete vyzkoušet paralelní tříkolkový sjezd, či lezeckou stěnu.

Od května do října lze využít i cyklobusy.

Předpověď počasí

červeně označené dny jsou zadané

Facebook  Find us on